Hizmet Gruplarımız

ALKA PHARMA Ecza Deposu, 2020 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Tecrübeli kadromuzla Türkiye ve Dünya’nın her yerine ilaç temini ve dağıtımını yapmaktayız. Üretimden teslimata kadar A’dan Z’ye, hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizin kalitesini insan sağlığını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak temin etmenin yanı sıra, modern ve yüksek kapasiteli depomuz ile malzemelerin güvenliğini garanti etmekteyiz.

Hizmet Grupları

Uluslararası Satış Ağı

Firmamız, her zaman daha kaliteli, fazla sayıda ve daha uygun maliyetli ürünler için yeni tedarikçileri bünyesine katarak gelişmeye devam etmektedir. Alanımızda sürekli gelişmeyi misyon haline getirmiş olan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak global çapta temin ve tedarik ağını genişletmektedir.

Klinik Araştırmalar

İnsan hastalıklarını anlamak, hastalıkları önlemek, tedavi etmek ve sağlığı geliştirmek için değerli bilgiler üretmeyi amaçlayan tıbbi ve sağlık araştırmalarını önemsemekteyiz. Alka Pharma olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek amacıyla dünyadaki en son araştırma ve gelişmelerden her zaman haberdar olmak için çalışmaktayız.

Uluslararası İhaleler

Firmamız dünya çapında sağlık bakanlığı ihaleleri ve insani yardım kuruluşları ihaleleri gibi birçok uluslararası ihaleye katılabilecek izinlere ve ekibe sahiptir.